Gry lotto – zabawa, czy sposób na zarabianie?

mar 19, 2017 przez

Gry lotto – zabawa, czy sposób na zarabianie?

Grając w gry losowe, na przykład Lotto, Mini Lotto, czy Multi Multi, zdajemy sobie sprawę, że o naszej wygranej decyduje przypadek. Kluczowe w tej grze jest po prostu trafienie w liczby, które zostaną wylosowane, w przypadku trafienia większej ilości liczb nasze szanse na wygraną i kwotę tej wygranej znacząco się zwiększają.

 

Totalizator Lotto statystyki liczb wylosowanych udostępnia na swojej stronie internetowej. Coraz więcej osób korzysta z udostępnianych przez Lotto statystyk do wyliczania tego, jakie będą wyniki kolejnego losowania. Są nawet ludzie, którzy tworzą specjalne algorytmy, aby ustrzelić jak najwięcej liczb. Jednak szansa na wygranie w oparciu o matematyczne obliczenia raczej wydaje mi się mało możliwa. Jednak są osoby, które są święcie przekonane, że takie udostępniane przez Lotto statystyki liczb dają możliwość zwiększenia szans na wygraną w loterii.
Prawdopodobnie trzeba mieć ogromną wiedzę matematyczną, statystyczną aby próbować wyliczyć losowane liczby. Ale czy warto? Przecież przede wszystkim gra Lotto o zabawa, może i zabawa o duże pieniądze, ale to nadal tylko gra. Najbardziej cieszą zyski, które liczymy za własną, ciężko wykonaną pracę.